Kategorie

Ostrzeżenie

Blog i ciekawe felietony
Budda współczesnego felietonu

Będziecie czytać bloga „Kręci mnie życie” na własne ryzyko.
Ostrzegam, że nie zwracam pieniędzy za spędzone na lekturze godziny. Jeżeli spóźnicie się do pracy z powodu bloga, to nie tłumaczcie się, że wkręciliście się w „Kręci mnie życie”. Jedyne, co może Was uratować, to podanie adresu bloga swojemu szefowi. Ale ostrzeżcie go również, że jego kariera wisi na włosku. Gdyby zapytał dlaczego, przeczytajcie mu wybrane przez siebie najciekawsze felietony.

Tym samym, wbrew jego woli, wprowadzicie go w stan katatonicznego uśpienia. Wykorzystajcie ten moment na lekturę kolejnego postu, to będzie Wasz czysty zysk. Gdy się obudzi, będzie mu zależało tylko na pochłanianiu zawartości bloga… Zapomni o waszym spóźnieniu i od razu da wam podwyżkę.

Podobna historia wydarzyła się naprawdę jednemu z moich znajomych. Niestety, nie bacząc na zalecenia, zlekceważył udostępnienie adresu kolejnej osobie, za co spotkała go sroga kara. Ponieważ przerwał łańcuszek, zostawiła go zrozpaczona żona, a znękane dzieci zaczęły mówić do niego  „wuju”.

Najciekawsze felietony – tylko tutaj!

Dlatego nie zastanawiaj się, tylko mów wszystkim wkoło o „Kręci mnie życie”, wysyłaj adres krecimniezycie.pl mailem, whatsupem, Pendolino a nawet umyślnym  – wtedy doznasz wielu niezwykłych łask w postaci miłego sąsiada, cichego psa i niewielkich rachunków za energię elektryczną i gaz. Pewna pani ze wschodniej Polski znalazła nawet na chodniku znaczną sumę , którą natychmiast przelała w formie darowizny na konto bloga (szukaj na dole strony). Po tym przelewie dostała od razu wizę amerykańską, a jej starsza, dość niemądra córka, wyszła w końcu za mąż, który czytał najciekawsze felietony na blogu.

O „KMŻ” od lat powstawały filmy w Bollywood i Hollywood. Wszystkie przepadły podczas pandemii, ponieważ  cały celuloid Chińczycy i Amerykanie  zużyli na pochłaniacze do maseczek.  Ostał się jeden filmik, który zobaczycie na You Tubie. Dlatego na razie, zanim powstaną nowe, oddawajcie się lekturze… wystarczy kliknąć w baner na górze strony.

Czytajcie a znajdziecie.
Klikajcie a będzie Wam dane!

Weźże kliknij banner, wpłaćże na bloga:

4 odpowiedzi na “Ostrzeżenie”

Gratuluję! To jest pretekst do wypicia szampana albo czegoś mocniejszego.
Proponuję w plenerze, może w ogrodzie?!

Skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.